Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KRZYSZTOF TUREK W JAWORZE

Utworzony przez Teresa, 28 września 2012 r. o 13:44
jawor to zło   nie daja ludziom urlopów i nawet nie zaplaca chamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie karierę robi Brodawka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Turek to kawał szui.Zwala na pracowników sklepów odpowiedzialność za sprawy którymi on się powinien zajmować(bo za to bierze kasę) Jeździ po sklepach i sprawdza stan pajęczyn:) A kiedy załatwi żeby towar zjeżdżał na czas?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasne nie było , ale nie panoszyłam się jak nowi . Pytałam, uczyłam się pamału , ale starannie. Nie udawałam że pozjadałam wszystkie rozumy aby pokazać jaka ważna jestem w tej firmie Tak wogóle to aby zostać kierownikiem ( Lubartów) należy najpierw zdobyć odpowiednią wiedzę Gdyby była wporządku, to sama odmówiła by tego stanowiska Z ulicy prosto na kierownika to tylko w jaworze...
i jeszcze można umyć na myjni swój samochód w czasie pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie mu snikersa może on głodny że tak gwiazdorzy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie mu snikersa może on głodny że tak gwiazdorzy :)
  chyba kilogram snikersów i to może nie pomóc :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tej pensji w zajeb.. firmie jawor nie wiem czy było by stać kupić kilogram snikersów:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie do tego zjeba turka mejla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tur to gbur a gbur to ch***.   Poniża ludzi Straszy zwolnieniem - ktoś zatrudniony w jaworze jako sprzedawca ma zakladać reklamy Jaworka na dachu - żal naprawde.   Nie wiem żonka go zdradziła i ch*** nie może sobie z tym poradzić i sie wyżywa hmmm.. a może jakiś ch*** mu wsadził w d*** ch***...i dlatego jest CHAMEM   jeszcze chwila a wszyscy sie zlaczymy i go udupimy BO REGULAMIN PRACY KODEKS PRACY JEST JEDEN I CHUJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy powinni być traktowani równo. a ktoś nowy przychodzi z ulicy i jeszcze stawia warunki ze jak nie dostanie określonej ilości wolnego albo kasy (św miasto...)  to nie będzie pracował szkoda ze starzy pracownicy nie mają tak dobrze jak nowi  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tej pensji w zajeb.. firmie jawor nie wiem czy było by stać kupić kilogram snikersów:D
  racja,co do płac to na życie codzienne ledwo starcza. :(  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy powinni być traktowani równo. a ktoś nowy przychodzi z ulicy i jeszcze stawia warunki ze jak nie dostanie określonej ilości wolnego albo kasy (św miasto...)  to nie będzie pracował szkoda ze starzy pracownicy nie mają tak dobrze jak nowi
  no właśnie to jest dziwne.paniusia z lubartowa dostaje co drugą sobotę wolną nie wypisując na to wniosku,a my zapie....bez żadnego wolnego,nawet o urlop ciężko się doprosić.coś tu chyba nie tak.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie to jest dziwne.paniusia z lubartowa dostaje co drugą sobotę wolną nie wypisując na to wniosku,a my zapie....bez żadnego wolnego,nawet o urlop ciężko się doprosić.coś tu chyba nie tak.
  właśnie.Ja też zauważyłem że coś nie tak z tą jej pracą bo często jej nie ma.Nowa i ma tyle urlopu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie.Ja też zauważyłem że coś nie tak z tą jej pracą bo często jej nie ma.Nowa i ma tyle urlopu?
  dlaczego jednych traktuje się ulgowo a innych się czepia i nie daje należnego im urlopu?czyżby od podstawowej pracy wykonywały jeszcze inną usługę? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie to jest dziwne.paniusia z lubartowa dostaje co drugą sobotę wolną nie wypisując na to wniosku,a my zapie....bez żadnego wolnego,nawet o urlop ciężko się doprosić.coś tu chyba nie tak.
ciekawe czy poprzedni pracodawcy spełniali jej wszystkie życzenia i zachcianki tak jak obecny pracodawca .jeśli chce być " fair play" wobec wszystkich to niech powie na jakich warunkach jest zatrudniona.jak chce mieć wolne soboty to niech najpierw na nie zapracuje i nie przypisuje sobie czyichś zasług
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kodeks pracy ma jasne i przejrzyste zasady!no chyba,że ktoś nie ma wiedzy na ten temat na co liczą K.i T.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nabór do BRW w Lubartowie i Łęcznej let's go!.40 h dniowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga na konfidentów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
posunięcia konkurencji hmm.. meblohurt wychodzenie z długów po panowaniu turka:)
  Jeśli rządził tak jak u nas to na pewno narobił masę długów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Art.152 Kodeksu Pracy. nie mniej niż 14 kolejnych dni kalendarzowych. Paragraf 1.Pracownikowi przysługuje prawo do corocznego,nieprzerwanego,płatnego urlopu wypoczynkowego,zwanegodalej"urlopem".   Art.162 Na wniosek pracownika urlop może by podzielony na części.W takim jesdnak przypadku co najmniej jedna część wypoczynku powinna trwać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...